Број на оглас: 2870305
Објавен на: 17.09.2020, 01:43
1 / 7

HOUSE VB Новчаник

400 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Новчаници

Вид на оглас: Се продава


Оригинален HOUSE - Vintage Brand Новчаник.
Користен 5 месеци во одлична состојба без оштетувања по истиот. Купен на цена од 3200ден.