Број на оглас: 2870302
Објавен на: 17.09.2020, 01:42
1 / 6

Pepe Jeans Новчаник

400 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Новчаници

Вид на оглас: Се продава


Користен 1 год. во одлична состојба без оштетувања по истиот. Купен на цена од 2800ден.