Број на оглас: 2870301
Објавен на: 17.09.2020, 01:43
1 / 4

Puma Новчаник

350 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Асесери / прибор / Машки / Новчаници

Вид на оглас: Се продава


Користен 1 год. во одлична состојба без оштетувања по истиот. Купен на цена од 2200ден.