Број на оглас: 2870289
Објавен на: 17.09.2020, 01:43
1 / 8

Joyetech eCom - Електрична Цигара

900 МКД Цената не е фиксна 1.000 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Цигари и Прибор за пушење

Вид на оглас: Се продава


Електричната цигара е користена само 3 месеци. Купена на цена од 5200ден.

За повеќе информации на официјалниот сајт:
http://www.joyetech.com/product/joyetech-ecom-kit/