Број на оглас: 2870087
Објавен на: 02.06.2020, 09:58
1 / 4

Prevoz na roba

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Возила за изнајмување

Вид на оглас: Се продава


Najgolem gabarit pogodno za selidbi i prevoz na sekakov vid na roba
Rabotime niz cela Makedonija