Број на оглас: 2869865
Објавен на: 18.05.2018, 13:48
1 / 12

Golf 6

9 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🇨🇭Se prodava GOLF 6🇨🇭
Style Packet---*ALCANTARA* Interier
2.0 dissel
103kw (140ps)
Godina:April 2011
Km:171.700
Manual 6+R
Felni 17-ki
Shiber centralna
Greaci na sedista
Multifunkcionalen volan
Tempomat
Aux
Bluetooth
Radio Cd
8×Airbag
2 kluca
Platena Carina
070236554