Број на оглас: 2869802
Објавен на: 22.04.2019, 10:26
1 / 5

Skoda roomster 1.9

4.350 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Skoda
Модел:
Roomster
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Skoda roomster 1.9