Број на оглас: 2869314
Објавен на: 17.09.2019, 10:25
1 / 6

PLAC

5.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
234 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA PLAC VO LESKOEC OHRIDSKO
OD 234 KVADRATI SO UREDNA DOKUMENTACIJA POGODEN ZA VIKENDICA ILI DRUGO TEL 076-656-589 TONI