Број на оглас: 2869018
Објавен на: 26.05.2018, 13:33
1 / 11

Mercedes E300 Manuel

1.400 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 300
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes E300 obicen dizel racen menuvac napraven kompleten servis smeneto lamela,filtri,ulje ima cetiri novi gumi fale samo registracija