Број на оглас: 2868880
Објавен на: 08.12.2018, 09:20
1 / 3

Avto klima servis "87" - Klimatronik profesional

1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Поправање и сервисери / Одржување / Авто-мото сервиси

Вид на оглас: Се продава


* НОВА ЛОКАЦИЈА
* АВТО КЛИМА
(Комплетен Сервис, Дијагностика, Полнење Фреон, Резервни делови)
* АВТО СЕРВИС
(Авто делови, Авто дијагностика, Акумулатори, Плочки, Гуртни, Спони, Јабучици, Масла, Филтри)
* НАСКОРО АВТО ПЛАЦ ЗА ПОЛОВНИ ДЕЛОВИ од програмата на FORD!!!

070 212 341
078 405 705

Групација 87