Број на оглас: 2868743
Објавен на: 18.11.2018, 22:18
1 / 3

Bandasi felgi felni

350 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasi so sve gumi 225/45/r17 razmer 5*100 od golf 4
Pasirat na audi a3 i drugi vozila so razmer 5*100
Moze i zamena so 16’