Број на оглас: 2868683
Објавен на: 17.03.2019, 14:19

Prodavam Plasticna cisterna od 1 ton

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Садови и прибор / Садови и прибор - Пластика

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plasticna cisterna pojacana so metalna konstrukcija. Cisternata ima i cep . Moze da se koristi za voda ,nafta ili druga tecnost. Sobira 1000 litri tecnost.