Број на оглас: 2868477
Објавен на: 13.12.2018, 20:55
1 / 7

Se prodava Peugeot Bipper 1.4 HDI 2008 god

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
Bipper
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot bipper 1.,4 hdi 2008 god , klima , el stakla , greaci na sedista ,
vo extra sostojba