Број на оглас: 2868372
Објавен на: 30.06.2020, 19:21
1 / 3

Isecok od Vesnik od 1903/1904 Godina.

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Колекционерски предмети

Вид на оглас: Се продава


Se prodava isecok od vesnik so istorisko znacenje od 1903/1904 godina.

http://macedonia-history.blogspot.mk/2007/03/323-1903-1904.html?m=1

Dajte Ponuda.