Број на оглас: 2868369
Објавен на: 14.06.2018, 11:14
1 / 3

Se Prodava Vo odlicna Sostojba

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Останати марки
Вид:
Теренски/Offroad
Година:
2006
Модел:
Ostanato

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba,dobri gumi.Povolna Cena
BARAJTE ME NA 075 297 394 ZOKI