Број на оглас: 2867789
Објавен на: 04.06.2020, 15:49
1 / 9

Alfa Romeo 159 1.9jtdm.Perfektna sostojba!

3.500 € 3.501 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 159
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e bez grepka.Registrirana do 21.02.2021.Napraven full servis pred 2iljadi km.Fabricki xenon,parking sensori,navigacija,asr,...17ki oz racing bandazi so 4 gumi michelin pilot,novi plocki Brembo.Potrosuvacka:otvoreno:5.5,grad:6.5
Moze zamena.