Број на оглас: 2867706
Објавен на: 13.10.2018, 13:00
1 / 7

Kia Sorento 2.5 TDI 4x4

6.400 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Kia
Модел:
Sorento
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2018
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kia Sorento 2.5 TDI 4x4, vo odlicna sostojba, neregistriran - so MAKEDONSKI dokumenti, napravem full servis, filtri, dizni, poluosovini...kako nov. Moze zamena za ponovi vozila so moja doplata. Dajte ponuda na e-mail: boban_bukic@yahoo.com Za kes extra cena na mesto- NE po telefon...