Број на оглас: 2867651
Објавен на: 07.12.2018, 10:06
1 / 7

KEEN sports & outdoor trekking br. 42

40 € Цената е фиксна
Tип на обувки:
Спортски чевли
Големина:
42
Боја:
Други

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM 90% NOVI - ( DVA TRI PATI NOSENI )
KEEN sports & outdoor trekking br. 42. PATIKITE SE DONESENE OD STRANSTVO, KUPENI SE 125$ ,