Број на оглас: 2867556
Објавен на: 21.08.2019, 15:56
1 / 3

Delov iza reno laguna2001. 1.9dci se sto vi treba

101.010 €
Марка:
Renault
Модел:
Laguna
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Златна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2017
Сила на моторот:
79 kw / 107 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Imam cela laguna za delovi . motor prodeden.imam menjac .
zamaec komplet
letva
viluski
luf maser
ladnjaci
komorel
i site zenzori
od limarija se. enterier mnogu bobar
po najniski ceni povelete