Број на оглас: 2867314
Објавен на: 17.11.2018, 19:11
1 / 6

vw passat b6 2.0 tdi 140ks na delovi

17 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
110000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodavat delovi za passat b6 2.0 tdi 140ks
tel 078 45 41 45