Број на оглас: 2867160
Објавен на: 23.06.2018, 16:49
1 / 11

AUDI A4 2.0 TDI 143 KS

12.000 € Цената не е фиксна 12.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е многу сочувана купена е во порше мк не е увезувана, домаќински возена со реални километри и редовни сервиси. Со колата следуваат 2 пара алумински бандажи со летни и со зимски нови гуми. Цела година регистрирана.
Опрема:
- 12 AIR BAG
-ABS, ESP
- DVOZONSKI KLIMATRONIK
- COLOR BORDKOMPJUTER
- BI-XENON SVETLA SO LED SVETLOSEN PAKET
- SENZORI ZA SVETLA I BRISACI
- 17" ORIGINALNI ALUMINSKI BANDAZI SO NOVI 4 ZIMSKI I 4 LETNI GUMI MICHELIN
- HALOGENKI ZA MAGLA
-PODESUVANJA NA VOLAN
-SENZORI ZA DOZD I MAGLA
-GREJACI NA SEDISTA I RETROVIZORI