Број на оглас: 2866801
Објавен на: 28.10.2018, 09:37
1 / 11

Peugot 307 SW

3.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
79 kw / 107 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Novi zimski gumi,alu felni,2.0HDI,klima,elektrika,soncev krov,registrirsna za 7 osobi,zelen karton i vinetka cela godina.