Број на оглас: 2866312
Објавен на: 02.08.2020, 10:12
1 / 12

Moleraj. Knauf Gips karton. Termo izolacii. Stiropor. Kulir

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Izvedba na sekakov vid forma gips karton. Gletovanje. Abrip. Moleraj. Renoviranje. Kvalitetno brzo i dobri ceni. Gradba na mali montazni vikendici kluc na raka.