Број на оглас: 2866199
Објавен на: 17.06.2018, 13:31
1 / 5

Mercedes-Benz B180CDI 110KS 2007G

6.400 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
B 180
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Site plateni davacki do registracija napraven kompleten servis mozna e zamena za pomala kola