Број на оглас: 2866091
Објавен на: 12.10.2018, 21:38
1 / 6

AUDI B4 80

1.100 € Цената не е фиксна 1.300 €
Марка:
Audi
Модел:
80
Година:
1994
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
68 kw / 92 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prodavam Audi 80 94godina vo solidna sostojba so ekstra ekonomicen i moken motor registrirana cela godina. Mozna e zamena. Za poveke informaci BARAJTEME NA 071302016!!!