Број на оглас: 2866085
Објавен на: 14.02.2019, 14:27
1 / 2

ALUMINIUMSKI BANDAZI ZA BMW 15KI

120 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bandazi za bmw 15 (5x120) zacuvani ne se osteteni
Informacii na
078908435
078908435
078908435