Број на оглас: 2865717
Објавен на: 23.03.2019, 07:01
1 / 11

Peugeot 307 1.4 i

По Договор
Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2004
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2018
Сила на моторот:
65 kw / 88 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mozna zamena za pomala.
Maksimalno zacuvana 4 novi zimski gumi plus 4 letni Goodyear vnatre cista, servisirana.
- Klima
- Abs Asr
- Fabricko radio
- 6 airbega
- Centralno so dalecinsko
- el. Na prozori i retrevizori