Број на оглас: 2865590
Објавен на: 19.07.2018, 13:00
1 / 4

fiat doblo se prodava

1.700 € Цената е фиксна 1.750 €
Марка:
Fiat
Модел:
Doblo
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2018
Сила на моторот:
46 kw / 63 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat doblo vo ekstra sostojba
mnogu zacuvano
075 354 409
075 484 499