Број на оглас: 2865117
Објавен на: 05.09.2018, 13:01

se izdava sparat od kuka

По Договор
Квадратура:
63 m²
Спрат:
2
Греење:
Друго

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


se izdava sparat od kuka