Број на оглас: 2865023
Објавен на: 17.08.2018, 17:14
1 / 5

BMW 525 2005 so desan volan

4 €
Марка:
BMW
Модел:
525
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba