Број на оглас: 2864719
Објавен на: 23.02.2021, 22:37
1 / 7

Fiat Panda 1.4 Multijet 4X4 - 070 888 446

По Договор
Марка:
Fiat
Модел:
Panda
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat Panda 1.4 Multijet
servisirano komplet so 4 novi gumi
bez vlozuvanje
broj za kontakt 070 888 446