Број на оглас: 2864698
Објавен на: 23.02.2021, 22:36
1 / 5

Peugeot Partner 2015 Novo - 070 888 446

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
Partner
Година:
2015
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Mozna e zamena za kombe furgon ili patnicko so moja doplata
75konja
Peugeot Partner 1.6 hdi najdobriot motor
kupeno od salon mk i servsirano vo salon
4 novi gumi , napraveni site servisi so kompjuterska obrabotka
kontakt na broj 070-888-446