Број на оглас: 2864539
Објавен на: 26.09.2020, 12:33
1 / 1

Инсталирање оперативен систем*/Чистење : вируси,куќиште.

650 МКД

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Без разлика за pc или лаптоп.
Instaliranje na windows po izbor
Cistenje od virusi
Cistenje na kukjiste
Instalacija na antivirus