Број на оглас: 2864498
Објавен на: 18.08.2018, 11:05
1 / 12

NISSAN PATHFINDER dci 7 SEDISTA REGISTRIRAN DO 04 2019 Z.K

8.999 € Цената е фиксна
Марка:
Nissan
Модел:
Pathfinder
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
128 kw / 174 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


TOP SOSTOJBA BEZ MANA BEZ ZAMENI CENATA E FIKSNA