Број на оглас: 2864494
Објавен на: 19.01.2019, 11:09
1 / 7

Laguna 1.9dci odlicna

1.600 €
Марка:
Renault
Модел:
Laguna
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault laguna 1.9dci odlicna 4 novi gumi registrirana do 11mesec