Број на оглас: 2864151
Објавен на: 01.07.2020, 00:54
1 / 1

SE PRODAVA SONY CD PLAYER - RADIO

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava radio SONY vo odlicna sostojba.
Cita Mp3 files.
Poveke info na tel. 070769588