Број на оглас: 2864005
Објавен на: 22.06.2018, 07:35
1 / 12

Pilana

1 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Se prodava komplet pilana a moze i posebno.
Horizontalna brenta
ostracka
cinkular
kompresor
i smirgel
Moze da se proba sekoj den.
Info 078-405-014 Goran