Број на оглас: 2863872
Објавен на: 17.06.2018, 15:15
1 / 8

VW PASSAT 8V OD CH

6.400 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PASSAT OD CH SO REALNA KM 220.000 6 brzini 2.0 8 v 4motion