Број на оглас: 2863640
Објавен на: 25.05.2018, 19:35
1 / 6

Mercede e 290 td vo odlicna sostojba so ful oprema

2.100 € 2.300 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 290
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
25000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicen reg do 10 2018 servis ima moze i zamena za kes 2300e za zamena 2700e