Број на оглас: 2863544
Објавен на: 04.12.2018, 18:30
1 / 4

RENAULT GRAND ESPACE 3.0 Dci HAVARSIRANO NE E VO VOZNA SOS

800 €
Марка:
Renault
Модел:
Grand Espace
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Renault Grand Espace 3.0 dci so full oprema za poveke informacii na mob. *NE E VO VOZNA SOSTOJBA*
Na stranski tablici... Mozi i na delovi...