Број на оглас: 2863504
Објавен на: 12.02.2019, 14:07
1 / 4

Prodavam bandazi 17 4x100 so gumi

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prdavam bandazi 17 4x100 so gumi 215 35 17
Bandazite odgovaraat na golf2 i golf 3 kako i na drugi koli so razmak 4x100