Број на оглас: 2863464
Објавен на: 17.06.2018, 11:09
1 / 2

Fiskalna Kasa SEVEREC

7.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Kasata e kako nova. Malku koristena. Kupena od Duna.