Број на оглас: 2863315
Објавен на: 17.09.2020, 01:41
1 / 4

prodavam gradezno zemjiste

40 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
1000 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


prodavam dva placa po 500m so ucrtani markici A1 mozna izgradba vo blizina na hotel HILS
kontakt mob. 070 211 120