Број на оглас: 2863207
Објавен на: 15.05.2018, 16:15
1 / 4

Електрична Бас Гитара YAMAHA RBX 170

200 € Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Се продава одлично зачувана Бас Гитара , многу малку користена.
Цена 200 евра со можност за договор за сериозни купувачи. Контакт телефон 070 929 669 Тома.