Број на оглас: 2862779
Објавен на: 21.05.2018, 13:52
1 / 5

Bmw e53 x5 3.0d 218ks novoo

5.490 € 5.600 €
Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2019
Сила на моторот:
160 kw / 218 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


nema krcanje tropanje perfekten tri kluca novi gumi registriran cela godina.ne moze da se carine!!