Број на оглас: 2862670
Објавен на: 10.03.2019, 19:13
1 / 4

Pezo 206 mehanizam za prozor

1.500 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Pezo 206 mehanizam za prozor so motorce