Број на оглас: 2861839
Објавен на: 22.01.2019, 18:37
1 / 3

delovi za audi a4 karavan/sedan

66 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


polovni delovi za audi prakam i po kargo
070-598-666
070-242-698