Број на оглас: 2861681
Објавен на: 08.06.2018, 14:47
1 / 3

Audi a6 3.0 tdi zamena malo so mala kola

31.000 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2018
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Audi a6 3.0 tdi 2011 zamena za mala kola perfekt a sostojba