Број на оглас: 2861661
Објавен на: 25.09.2018, 13:54
1 / 1

Навигација iGo Truck 2018 5-инчи со македонско мени и фм

4.300 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / GPS уреди

Вид на оглас: Се продава


Прецизна навигација за камион со најнови мапи, 5 инчи екран 800х600 резолуција кој нуди одлична прегледност на патот, македонско мени, фм радио, 128мб рам меморија и 4гб флеш. Со една година гаранција. Navigacija.