Број на оглас: 2861230
Објавен на: 30.07.2018, 14:51
1 / 4

Imt 5136 traktor

6.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


95 god,136 kojni 4*4 novi gumi,ekstra traktor..fiksna cena 6000,evra,,so reg .priklica +1000evra.004915145100670 viber